Kontaktné informácie

Vykládka tovaru: 6:00-21:00 tel.: (+421) (2) 693073 63

Nakládka tovaru: 6:00-21:00 tel.: (+421) (2) 693073 82

Personálne oddelenie

Mgr. Katarína Galbavá
vedúci oddelenia
(+421) (2) 693073 29
galbava@sdcba.sk
Dominika Messerschmid
asistentka
(+421) (2) 693073 77
dmesserschmid@sdcba.sk

Slavomír Sládek
školenie, BOZP, PO
(+421) (2) 693073 72
sladek@sdcba.sk

Vedenie firmy

Ing. Vladimír Horváth
konateľ
(+421) (2) 693073 59
horvath@kuester.sk
Ing. Michal Marák
prokurista
(+421) (2) 693073 28
marak@sdcba.sk

Logistika - Dispozícia

Natália Czödörová
vedúci oddelenia
(+421) (2) 330703 14
czodorova@sk.ecs-engineering.net
Alexandra Mikušová
predaj
(+421) (2) 693073 19
mikušová@sdcba.sk
Ivan Zverka
nákup
(+421) (2) 693073 21
zverka@sdcba.sk

Jana Bukovanová
správa nakladacích prostriedkov
(+421) (2) 693073 40
bukovanova@sdcba.sk

Vladimír Mach
vedúci skladu
(+421) (2) 693073 26
mach@sdcba.sk

Odelenie kvality

Roland Barta
vedúci oddelenia
(+421) (2) 693073 37
barta@sdcba.sk
Zuzana Vojčíková
inžinier kvality
(+421) (2) 693073 51
vojcikova@sdcba.sk

Veronika Sedláková
inžinier kvality
(+421) (2) 693073 16
sedlakova@sdcba.sk

Michaela Uríková
inžinier kvality
(+421) (2) 693073 45
urikova@sdcba.sk

Peter Rovnianek
inžinier kvality
(+421) (2) 693073 36
rovnianek@sdcba.sk

Martin Chovanec
metrológia
(+421) (2) 693073 89
chovanec@sdcba.sk

Finančné oddelenie

Karol Jaslovský 
vedúci oddelenia
(+421) (2) 330703 87
jaslovsky@sdcba.sk
Marcela Rózsová
účtovníčka
(+421) (2) 693073 23
rozsova@sdcba.sk

IT odelenie

Ing. Tibor Pulen
vedúci oddelenia
(+421) (2) 693073 15
pulen@sdcba.sk
Ing. Matej Šebeň
správca systémov
(+421) (2) 693073 61
seben@sdcba.sk

Oddelenie údržby

Martin Turanský
vedúci oddelenia
(+421) (2) 693073 96
turansky@sdcba.sk
Ján Dzurec
nákup
(+421) (2) 693073 42
dzurec@sdcba.sk

Adresa

Slovakian Door Company s.r.o.
Opletalova 75
841 07 Bratislava
Slovenská Republika
IČO:35 785 136
DIČ:2020277710
IČ DPH: SK2020277710

Informácie

  • O nás... Niečo o našej spoločnosti
  • Kontakty Kontaktné údaje spoločnosti a pracovníkov na jednotlivých oddeleniach
  • Doprava Stránka pre zmluvných prepravcov